Firmy bez szans na dofinansowanie

Istnieją firmy, które nigdy nie dostaną żadnej dotacji. Jeśli jest to firma, która ma problemy finansowe i nie zamierza tworzyć miejsc pracy tylko potrzebuje pieniędzy na bieżącą pomoc lub uzupełnienie braków, wówczas nie ma szans na dofinansowanie. Żaden program unijny nie zakłada bowiem ratowania padających firm, tylko pomaga tym, którzy chcą się rozwijać, unowocześniać technologię, stworzyć cos dobrego i przydatnego, lub po prostu ludziom, chcącym rozpocząć własną działalność.http://danel-hurt.pl/odziez-meska,data,228,0.html Kto najczęściej nie dostanie dofinansowania do rozpoczęcia działalności? Przede wszystkim osoby między 30 a 50 rokiem życia, ponieważ tacy ludzie mają największe szanse na pracę.

Firmy bez szans na dofinansowanie na bieżącą pomoc lub
https://lh4.googleusercontent.com/7Fu5uYUeEYJUF4LnhTrRQqMA585gMat4bGIIl9-o8jpJqxPk3mBdF_fDQr2Pxrd3musv4rP6zXEyFGBIFKvf8_exAdCWDFjaoMPCi3vws8QBqXnjUuGsBwuwmoU_h9dkWg – źródło

Chyba, że jest to region dotknięty największym http://mamdziecko.eu/info/wyprawka-do-szpitala-7 lub bardzo dużym bezrobociem. Wówczas stosowane są inne kryteria przy przyznawaniu dofinansowania.

http://www.detektywrudnicki.pl – autor